• Rok Szkolny 2022/2023

•          Biegi dla Caritas

• Dnia 23 lutego odbyły się biegi dla Caritas. Przebiegliśmy w sumie 1471 okrążeń co dało sumę 75 złotych zebranych do puli Szkolnego Koła Caritas w Lubczy.

•          Wyjazd Szkolnego Koła Caritas na lodowisko.

• Dnia 6 lutego w ramach integracji i wypoczynku feryjnego wybraliśmy się na lodowisko do Mielca. Po dwugodzinnym szaleństwie na lodzie pojechaliśmy na obiad do restauracji. Po obiedzie czekał nas seans filmowy w kinie, a na koniec mieliśmy okazję sprawdzić nasze umiejętności gry w kręgle.

•          Góra Grosza

• W okresie od listopada do lutego prowadziliśmy w naszej szkole akcję "Górę Grosza". Zebraliśmy w sumie 905 złotych i 53 grosze. Zaangażowanie uczniów było bardzo wielkie za co z całego serca dziękujemy. Najwięcej zebrała klasa 0a, następnie na drugim miejscu uplasowała się klasa 3a. Podium zamyka klasa 1a.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY wszystkim uczniom za włączenie się do akcji.

•          Pielgrzymka - Tarnów - Zabawa - Wał-Ruda

• Dnia 20 października 2022r. Odbyliśmy wycieczkę, w której zapoznaliśmy się z historią błogosławionej Karoliny Kózkównej. Wysłuchaliśmy opowieści o życiu i męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny, po czym przeszliśmy szlakiem męczeństwa naszej patronki, odprawiając drogę krzyżową. Tego dnia mieliśmy również okazję zwiedzić Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie, gdzie spotkaliśmy się z naszym rodakiem Dk. Adrianem Heretykiem. Oprowadził nas po kaplicy seminaryjnej. Klerycy wyjeżdżający na misję pokazali nam salę misyjną i opowiedzieli misyjne przygody.  Z racji tego, że w czasie pobytu seminarium, Ks. Kamil pracował w Auli mogliśmy zwiedzić sale widowiskową, zajrzeć za kulisy wielkiej sceny, a nawet wejść do pomieszczenia reżyserki i zobaczyć jak wygląda sterowanie światłem, dźwiękiem i innymi rzeczami w trakcie występu. Wycieczkę zakończyliśmy w parku trampolin na wspólnej zabawie.