•  

        Konsultacje nauczycieli Zespołu Szkół w Lubczy

        w roku  szkolnym 2022/2023

         

        Nazwisko i imię

        Konsultacje dla Rodziców

        Konsultacje dla uczniów

        Pyznarska-Baran Katarzyna

        Wtorek 14.10 – 15.00

        Wtorek 07.10 – 07.55

        Czwartek 07.10 – 07.55

        Bradło Katarzyna

        Piątek 11.45 – 12.45

        Piątek 11.45 – 12.45

        Bryg Iwona

        Czwartek 07.30 – 08.00

        Czwartek 07.30 – 08.00

        Piątek 07.15 – 08.00 – VIII a

        Chmiel Marcin

        Poniedziałek 15.00 – 15.30

        Poniedziałek 15.00 – 15.30

        Dąbrowska Jolanta

        Wtorek 07.00 – 08.00

        Wtorek 07.00 – 08.00

        Gąsiorek Bożena

        Poniedziałek 14.10 – 15.10

        Poniedziałek 14.10 – 15.10

        Janiga Klaudia

        Wtorek 14.15 – 15.15

        Wtorek 14.15 – 15.15

        Jękot Dominik

        Wtorek 13.25 – 14.10

        Wtorek 13.25 – 14.10

        Gawron Anita

        Poniedziałek 07.10 – 07.55

        Poniedziałek 07.10 – 07.55

        Golec Barbara

        Czwartek 14.30-  15.30

        Czwartek 14.30-  15.30

        Kiermasz Katarzyna

        Piątek  14.10 -  14.25

        Piątek  13.25 -  14.10

        Kluzek Grzegorz

        Piątek  08.45 -  09.45

        Piątek  08.45 -  09.45

        Kłusek Maria

        Czwartek 12.30 – 13.00

        Piątek  07.15 -  08.00

        Ks. Kuzak Marek

        Wtorek 12.30 – 13.30

        Wtorek 12.30 – 13.30

        Ks. Szęszoł Kamil

        Poniedziałek 13.25 – 13.55

          Poniedziałek 14.15 – 15.00

        Kos Edyta

        Czwartek 11.45 – 12.45

        Czwartek 11.45 – 12.45

        Lesiak – Ludwin Joanna

        Wtorek 07.00 – 08.00

        Wtorek 07.00 – 08.00

        Ługowska Beata

        Piątek 07.00 – 08.00

        Piątek 07.00 – 08.00

        Marcinek Anna

        Wtorek 07.00 – 08.00

        Wtorek 07.00 – 08.00

        Pasek Maria

        Poniedziałek 15.00 – 16.00

        Poniedziałek 15.00 – 16.00

        Szczeklik Agnieszka

        Czwartek 09.45 – 10.30

        Czwartek 09.45 – 10.30

        Trojan Anna

        Czwartek 07.05 – 07.55

        Czwartek 07.05 – 07.55

        Trojan Justyna

        Piątek 13.00 – 14.00

        Piątek 13.00 – 14.00

        Warchał Lucyna

        Czwartek 08.55 – 9.55

        Czwartek 08.55 – 9.55

        Warzecha Krystyna

        Czwartek 13.00 – 14.00

        Czwartek 13.00 – 14.00

        Wójtowicz-Machota Barbara

        Środa 14.10 – 15.10

        Środa 14.10 – 15.10

        Wróbel-Wąż Irena

        Poniedziałek 12.30 – 13.30

        Poniedziałek 12.30 – 13.30

        Zgłobiś Danuta

        Czwartek 13.00 – 14.00

        Czwartek 13.00 – 14.00