• Nowy Rok Szkolny 2023/2024

Drodzy Rodzice i Uczniowie Zespołu Szkół w Lubczy,

Już w najbliższy poniedziałek 4 września 2023r. serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2023/2024.

Plan dnia:

7:45 – Zbiórka przed budynkiem szkoły, wymarsz z wychowawcami za sztandarem

8:00 – Msza Święta w Kościele NSJ w Lubczy

9:00 – 9:30 – Spotkanie na sali gimnastycznej

9:45 – Spotkania uczniów z wychowawcami w salach

Dowozy w tym dniu o 7:15 niezależnie od kierunku, natomiast odwozy będą bezpośrednio po spotkaniach z wychowawcami.

Zapisy na świetlicę szkolną trwają do 6 września. Druki będą dostępne 4 września u wychowawców.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

• Turystyczny Skarb Małopolski

• Gmina Ryglice w konkursie na Turystyczny Skarb Małopolski!

GMINA RYGLICE bierze udział w rywalizacji o miano Turystycznego Skarbu Małopolski, w którym nagrodą jest 100 tys. zł dla naszej gminy!!!

Szanowni mieszkańcy, sympatycy gminy, proszę o głosowanie, udostępnianie, zachęcanie innych do oddania głosu na naszą gminę.

Głosowanie internetowe trwa od 28 sierpnia 2023 r. do 10 września 2023 r.

Z każdego adresu e-mail można oddać jeden głos. Masz 3 e-maile? Możesz oddać głos z każdego!

Proszę pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który otrzymacie Państwo na Wasz adres e-mail - dzięki temu Twój głos trafi tam, gdzie trzeba i zostanie policzony.

Podsumowując: Jak można zagłosować?

1. Kliknij link https://konkurs.visitmalopolska.pl/konkursy-5/glosowanie
            2. Oddaj swój głos
            3. Podaj adres e-mail
            4. Potwierdź oddany głos w e-mailu zwrotnym!