• Ważna informacja!

     • Uwaga!

      Szczegółowe informacje na temat organizacji nauki zdalnej zostaną przekazane uczniom, rodzicom i nauczycielom w piątek tj. 28 stycznia. 

      Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu szkolnego do nauki zdalnej. Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły. 

     • Zebranie z Rodzicami

     • Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Rodziców/prawnych Opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę (online) podsumowującą I półrocze roku szkolnego 2021/2022 z Wychowawcami i Nauczycielami, które odbędą się dnia 13 stycznia 2022 r. (tj. czwartek) o godz.  16.00

      Prosimy Rodziców o obecność na platformie Microsoft Teams.

     • Powrót do nauki stacjonarnej.

     • Drodzy uczniowie!

      Od 10 stycznia wracamy do nauki stacjonarnej. Organizacja pracy w szkole odbywać się będzie w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

      Czekamy na Was z niecierpliwością .

     • „Akademia Kici Koci“

     • Nasze najmłodsze przedszkolaki „Biedronki” i „Żuczki” wzięły udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Kici Koci”. Celem programu jest pokazanie, że o wiele łatwiej i przyjemniej dziecko może odkrywać świat z ulubioną bohaterką – Kicią Kocią
      u boku.

      Kicia Kocia poprzez zabawę pomagała dzieciom utrwalać podstawową wiedzę dotyczącą liczb, liter, kształtów, kolorów oraz podejmowała  ważne kwestie, takie jak zasady bezpieczeństwa, dobrego wychowania i wyrażania emocji.

      1. Przedszkolaki z grupy Biedronki w ramach programu zrealizowały takie zadania jak: pocztówka do Kici Koci, Kicia Kocia i emocje, Kicia Kocia segreguje śmieci, Kicia Kocia i spacer, Kicia Kocia i śnieg oraz Kicia Kocia i święta.
      2. Natomiast przedszkolaki z grupy Żuczki zrealizowały następujące zadania: Kicia Kocia
       i emocje, Kicia Kocia segreguje śmieci, Kicia Kocia i spacer, Kicia Kocia i święta oraz Kicia Kocia i muzyka.

      Na zakończenie programu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i baloniki z postacią ulubionej bohaterki, a nasze przedszkole  zdobyło certyfikat.