• Ważna informacja!

• Uwaga!

Szczegółowe informacje na temat organizacji nauki zdalnej zostaną przekazane uczniom, rodzicom i nauczycielom w piątek tj. 28 stycznia.

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu szkolnego do nauki zdalnej. Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

• Zebranie z Rodzicami

• Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Rodziców/prawnych Opiekunów naszych uczniów na wywiadówkę (online) podsumowującą I półrocze roku szkolnego 2021/2022 z Wychowawcami i Nauczycielami, które odbędą się dnia 13 stycznia 2022 r. (tj. czwartek) o godz.  16.00

Prosimy Rodziców o obecność na platformie Microsoft Teams.

• Powrót do nauki stacjonarnej.

• Drodzy uczniowie!

Od 10 stycznia wracamy do nauki stacjonarnej. Organizacja pracy w szkole odbywać się będzie w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Czekamy na Was z niecierpliwością .

• „Akademia Kici Koci“

• Nasze najmłodsze przedszkolaki „Biedronki” i „Żuczki” wzięły udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Kici Koci”. Celem programu jest pokazanie, że o wiele łatwiej i przyjemniej dziecko może odkrywać świat z ulubioną bohaterką – Kicią Kocią
            u boku.

Kicia Kocia poprzez zabawę pomagała dzieciom utrwalać podstawową wiedzę dotyczącą liczb, liter, kształtów, kolorów oraz podejmowała  ważne kwestie, takie jak zasady bezpieczeństwa, dobrego wychowania i wyrażania emocji.

1. Przedszkolaki z grupy Biedronki w ramach programu zrealizowały takie zadania jak: pocztówka do Kici Koci, Kicia Kocia i emocje, Kicia Kocia segreguje śmieci, Kicia Kocia i spacer, Kicia Kocia i śnieg oraz Kicia Kocia i święta.
            2. Natomiast przedszkolaki z grupy Żuczki zrealizowały następujące zadania: Kicia Kocia
              i emocje, Kicia Kocia segreguje śmieci, Kicia Kocia i spacer, Kicia Kocia i święta oraz Kicia Kocia i muzyka.

Na zakończenie programu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i baloniki z postacią ulubionej bohaterki, a nasze przedszkole  zdobyło certyfikat.