V MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS PRZYRODNICZY w ZESPOLE SZKÓŁ w LUBCZY PDF Drukuj Email
niedziela, 27 maja 2018 18:28

W dniu 25 maja 2018 r. w  Zespole Szkół w Lubczy odbył się V Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy pod tytułem: „Organizm człowieka – zdrowy styl życia”, który został objęty Honorowym patronatem Burmistrza Ryglic, Starosty Powiatu Tarnowskiego, Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie.
Do rywalizacji przystąpiło 58 uczniów z 30 szkół z terenu powiatów: tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego.

Pytania przygotowane  zostały przez doradcę metodycznego z Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie  Panią  Anitę Stinię. Po sprawdzeniu  prac przez Komisję wyłoniono Zwycięzców, którymi zostali:
I miejsce:
Wojciech Kurczab z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
w Pogórskiej Woli,
II miejsce: Radosław Hebda  z Publicznej Szkoły Podstawowej  w Biesiadkach,
III miejsce: Mariola Słota z Zespołu Szkoły Podstawowej, Gimnazjum Publicznego
 i Przedszkola w Otfinowie,
IV miejsce:  Hubert Makowski ze Szkoły Podstawowej w Żabnie,
V miejsce:  Iga Strojny ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Tarnowie,
VI miejsce: Szymon Kijowski ze Szkoły Podstawowej w Gruszowie Wielkim,
VII miejsce: Karolina Srebro ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Tarnowie,
VIII miejsce: Zuzanna Pis ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie,
IX miejsce: Kornelia Kukuś ze Szkoły Podstawowej w Siekierczynie z filią
w Falkowej,
X miejsce: Aleksandra Kozioł ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie.
Dla wszystkich uczestników przygotowano  drobne upominki. Dla Najlepszych nagrody sponsorowali:  Starosta Powiatu Tarnowskiego, Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Krakowie, Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Lubczy. Wszystkim uczestnikom serdecznie  gratulujemy. Dziękujemy Współorganizatorom i Partnerom oraz przybyłym nauczycielom za przygotowanie uczniów.

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Poprawiony: niedziela, 27 maja 2018 18:51